Kdo stojí za Medem z Pošumaví?Co pro vás tvoříme?

Ve vaření marmelád a džemů jsem objevila nový způsob ženské meditace. Po své babičce a mamince jsem zdědila obrovský dar a to je láska ke všemu, co je vyrobené hand made a chutná jako z tradiční domácí spižírny. Na trhu je můžete najít pod značkou Marmeláda s duší Pošumaví.

Skleničky jsou plné opravdového čerstvého ovoce, doslazované karamelizovaným cukrem nebo medem s použitím citrusového pektinu a čerstvé citronové šťávy. 

Nadšení pro včelaření se u nás dědí z generace na generaci téměř sto let. Mít doma zásobu kvalitního medu přímo od včelaře je jako výhra v loterii. Je vzácným přírodním lékem, potravinou bohatou na velmi cenné vitamíny a minerály a sladidlem (snad) do čehokoliv. 

Náš Med z Pošumaví zaručuje kvalitu, přináší každodenní porci zdraví a pomáhá udržovat tělo, duši a mysl fit a vitální.

Tři tajné ingredience a my dva. 

Jsme Stanislav Hora a Jaroslava Frančíková, těší nás. 

Standa je tvůrce, inovátor a nadšený včelař. Do své práce vkládá radost, píli a nadšení. Více než dvacet let podniká a spolupracuje se zahraničními partnery v oboru povrchových úprav dřeva.

Jarka vyniká kreativitou a smyslem pro detail. Jemným propojením obou přísad přetváří dary čisté přírody do skleniček plných zdraví a štěstí. 

Standa pečuje o včelstva a medobraní. Jarka se stará o propagaci, marketing, píše články, fotografuje a připravuje distribuci.

Oba jsme dokonale sehraný tým. Sdílíme společné vize a planeme jasným plamenem pro to, co děláme a předáváme dál našim zákazníkům. Našimi životními hodnotami jsou vášeň, láska a zanícení pro svou práci.

Je nám ctí dodávat do vašich domácností kvalitu z malebného Pošumaví.