Získali jsme oprávnění užívat ochrannou známku MED jak má být®

Už moje babička vždycky říkávala, že do čeho vkládáš lásku, vášeň a kousek sebe se zúročí. A ono to opravdu funguje. Naše rodinné včelaření je o pořádném kusu nadšení a radosti, ale také o pečlivosti a poctivě věnovanému času stráveném mezi úly. I když se na první pohled může zdát, že chovat včely je nenáročná a bezstarostná zábava, která jednou za čas přinese pořádnou várku medu později směněnou za peníze, odhalená pravda se ubírá jiným směrem.

Včely považujeme plnohodnotné členky domácnosti a také k nim tak přistupujeme. Dbáme na jejich zdraví a ony nám péči vracejí v podobě kvalitní a hodnotné snůšky oceněné několika CERTIFIKÁTY.

Med vybíráme z medníků až když dozrál a plásty jsou zavíčkované. Voda obsažená v nektaru je odpařená a v jednotlivých buňkách je uskladněn vysoce kvalitní med. O jeho výborných vlastnostech, laskavé chuti a vůni, kterou nic na světě nenahradí, nás přesvědčují naši věrní zákazníci. Z velké části jsou právě oni těmi správnými inspirujícími elementy k odhodlání dělat věci jinak a lépe.

Na začátku letošního roku jsou spojila svou vizi s nadšením. Rozhodla jsem se posunout náš MED o krůček dál. Podrobit ho důkladným analýzám a nechat vyjádřit se k němu úřad nejvyšší. Věřila jsem, že uspěje. Je totiž poctivý a s poctivostí se prý dojde nejdále.

Líbí se mi přirovnání Štefana Demetera, autora velmi úspěšné knihy Léčení včelími produkty. V úvodu svého díla MED popisuje několika trefnými slovy s nimiž naprosto souhlasím:

V přírodě se zatím nenašel podobný produkt jako je MED, a nepodařilo se ho ani vyrobit uměle. Je to dar matky přírody. Musíme si ho vážit a děkovat za včely, které jsou jedním z jejích zázraků.

Děkujeme našim včelám za vždy výtečně odvedenou práci. Bez jejich velké píle, fyzických výkonů a vzájemné pospolitosti bychom úspěchů jen stěží dosáhly.

Český med z Pošumaví s pečetí Med jak má být®
Český med z Pošumaví s pečetí Med jak má být®