Náš úžasný MED z POŠUMAVÍ má svou letošní první várku

Ještě není ani konec dubna a naše včelky už zaplnily plásty lahodným čerstvým medíkem. První stáčení přineslo ze čtyř včelstev neuvěřitelných čtyřicet kilogramů lahodného tekutého zlata vonícího po fialkách. I ony si letos pospíšily a svými vábivě voňavými květy lákaly naše pilné dělnice ke sběru nektaru.

Jedinečnost snůšky spočívá v její nenahraditelné chuti a specifickému aroma, které v jiném druhu medu nenajdete. Produkt je výjimečný svou bohatou a sytou vůni, jíž mu právě první jarní květy fialek propůjčují.

Med obsahuje monosacharidy fruktózu a glukózu, spoustu vitamínů, minerálů a stopových prvků mající vynikající účinky na podporu vnitřní i vnější krásy těla, povznášející pocity pro blaho mysli a duše.


Můj TIP na jarní posílení imunity


Připravím si dva pomeranče (samozřejmě v BIO kvalitě) a jeden růžový grapefruit. Citrusy rozkrojím na polovičku a vymačkám z nich všechnu šťávu i s dužinou. 

Používám k tomu úplně obyčejný ruční odšťavňovač. Zkrátka co je hand made, to u nás doma vede a navíc se i bleskurychle umyje. 

Do připravené šťávy nasypu špetku mleté skořice a přidám lžičku lahodného medu. Všechny ingredience dobře promíchám a vypiji po ránu na lačno před snídaní.

Medový rituál, který pohladí unavenou mysl a tělu dodá hebkost a svěžest, si dopřávám dva až třikrát týdně. Je dokonalým p(r)ožitkem k završení dlouhého dne, kdy odplaví únavu a dopřeje organismu báječnou relaxaci.

Už sama Kleopatra věděla, jak osvěžit své smysly a navodit pocity blaženosti. Díky medovým koupelím se cítila stále mladá a krásná. 

Do horké koupele si přidávám med promíchaný s čerstvou smetanou. Podotýkám čerstvou! Rozhodně nepoužívám takovou, jejíž dlouhatánská trvanlivost je zaručena nešetrnou úpravou s přidáním různých konzervantů. Poměr obou ingrediencí je půl na půl. Tedy šálek smetánky a šálek medu. V takovéto lázni vydržím alespoň dvacet minutek. Pak se zabalím do nahřáté deky a další půlhodinku strávím v klidu se šálkem lahodného čaje slazeného jak jinak, než naším medem.

Pro kompletní odpočinek je potřeba udělat vždy maximum. A tak si duchapřítomně v té vláčné koupeli nanesu na dobře vyčištěný obličej úplně čistý med a nechám působit po celou dobu, co ve vaně své tělo regeneruji. V závěru je nutné mít na paměti, kde všude med působí a důkladně jej opláchnout. Jinak se může stát, že si svou hedvábnou tvář během utírání k ručníku přilepíte.


První med je pro vás naskladněn!


Nachystaný je v balení po 500 g, 950 g, ale čekají na vás i výhodná a velmi populární velká balení o váze 4800 g. A jaká je cena?

Za půl kilogramové balení zaplatíte 75,- Kč, za sklenici s devět set padesáti gramy 150,- Kč a za velikánský cukrál s obsahem celých pěti kilogramů pak jen 700,- Kč.

Pokud máte skleničky vlastní, což je fantastické, pak si je prosím, přineste čisté a hlaste předem. Cena se pak snižuje o dvacku. Hurá.

První MED s šarží 1/2018 je vyprodaný. Děkujeme!