Med z Pošumaví pro vás chystá vánoce. Dárková balení, limitované kolekce a DÁREČKY

Je polovina listopadu a našemu "medovému Ježíškovi" už chodí dopisy. Moc za ně děkuje a slibuje, že i letošní vánoce budou časem splněných přání. 

Med z Pošumaví chystá vánoční medová balení, limitované kolekce v luxusním kabátku skleniček WECK a k tomu navíc bude rozdávat DÁRKY z naší medové dílny.

Připravuje speciální kolekce pro obchodní partnery či zaměstnance, podle osobních představ a požadavků. 

Zaskočí do marmeládové kuchyně a osladí nejnovější produkty. Chystá  zbrusu novou vánoční limitovanou kolekci velmi oblíbené medově-pomerančové marmošky. 

Toužíte také po sladkém dárečku z jeho medové rodiny? Napište si o svoji nadílku a popřejte svým svátkům Šťastné a medové...

Ke každé vánoční objednávce přikládáme DÁREK zdarma. Zbrusu nový KALENDÁŘ 2019 bude vaším vítaným průvodcem celým rokem. Na jediném listě papíru pěkně přehledně všech tři sta šedesát pět dní stále na očích. Místo si najde takřka všude. Ať už na rodinné nástěnce či v rámečku nad pracovním stolem. Pokaždé vám připomene náš jedinečný, zlatem oceněný Med z Pošumaví s právem označení ČESKÝ  pečetí Med jak má být®

Jaké další překvápko chystáme? Víkend se ponese ve znamení hvězd! Vařit budeme speciální limitované kolekce džemů a marmelád a také zakázky na přání. Čerstvá jablíčka jsou přivezená ze sadů nedaleko Přeštic, voňavá, křupavá a úžasně sladká. Šetrně opečovávaná a s láskou trhaná. 


Je neděle večer a my si můžeme s potěšením v srdci oddechnout. Máme navařeno a naskladněno!

Na svět přišla nová várka tolik žádaného džemu Jablíčko s karamelem a vlašskými ořechy

A aby těch jablek nebylo málo - můžete se těšit na jablíčkový džem s pralinkami. Opravdovými zámeckými Hand made. S láskou připravenými pouze a jen pro naší značku. A jak jinak, než s příchutí medu. 

Do třetice opět jablíčka! Na přání jsme připravili čerstvou adventní kolekci jablíčkového džemu s vánočním kořením. Během vaření se naše marmeládová kuchyně rozvoněla neuvěřitelnou směsicí aromat skořice, badyánu, hřebíčku, anýzu a kardamomu. Všechny dochucovací ingredience jsou špičkové kvality od našeho nejlepšího dodavatele koření v Plzni.


Letošní rok frčí DÁRKOVÉ POUKAZY. A protože kráčíme s trendy dobou, máme tady pro vás také výběr. Jedinečnost v kousku natištěného papíru tkví v tom, že darovanému dopřejete tolik potěšení a luxusu, kdy si může vybírat produkty a balení sám. Já osobně mám dárkové šeky moc ráda. Nejen že si mohu zvolit podle svého gusta, ale zároveň se (třeba i osobně) setkám s tím, kdo poukaz do světa vyslal a předává kousek své duše nám všem.

A jsou tu i velmi oblíbené a žádané MEDOVÉ BEDÝNKY. V proutěné nebo dřevěné krabičce si můžete zakoupit Med z Pošumaví s pečetí Med jak má být® a zlatou medailí v balení od půl kilogramového až třeba po pěti kilové. K tomu jako překvápko voňavá vánoční svíčka a jako bonus certifikát pravosti naší sladkosti z Pošumaví. Všechno pěkně zabalené do průhledného celofánu a převázané obrovskou mašlí.

Jeden klik na tlačítko a jste v nabídce...