Med z Pošumaví má svůj KALENDÁŘ pro rok 2019. ZDARMA je verze tištěná i on-line

Dnes dorazily z tiskárny, voní čerstvě a medově. Kalendáře, letáky a vizitky. Všechny připravené k předvánočnímu nadělování dárků. Jsou tu pro radost, potěšení a připomenutí, jak báječné je pečovat sám o sebe nejen v čase vánočním. 

I když musím přiznat, že dnešní patnáctý listopad vůbec nenasvědčuje tomu, že by se nějaká zima vůbec blížila. V Pošumaví je nádherný slunečný den a kvetou fialky! Překrásný fialový koberec pokrývající naši zahradu namísto studeného bílého sněhu - podívaná, co pohladí mysl i duši.

Našemu "medovému Ježíškovi" už totiž chodí dopisy. S nadílkou neváhá a rozjíždí se po kraji, aby rozdával radost, lásku, štěstí... a také náš úžasný MED z POŠUMAVÍ. Objednávky na medové dobroty běží v plném proudu. 

Mrkněte na Ježíškův tip. Jedinečný medový dárek, který zaručeně nezklame. Potěší, oblaží všechny smysly, dodá energii a pořádnou porci zdraví prospěšných látek. Letošní předvánoční sezónu jednoznačně válcuje všechny ostatní. Med jak se patří v luxusním kabátě. Nestárnoucí a neokoukané, stále populární a na vrcholu elegance - skleničky WECK. V kombinaci s naším zlatým Medem z Pošumaví vytvářejí kombinaci vskutku jedinečnou.

Konec roku se blíží, vánoce skoro za rohem a plány na další sezónu začínají v myšlenkách pomalu a jistě uzrávat. Celý rok rychle a přehledně na jednom listě. V našem zbrusu novém kalendáři pro sezónu 2019 se neztratíte. Tištěný je ve vysoké kvalitě na fotografickém papíře v lesku. Skvěle se bude vyjímat na každé rodinné nástěnce nebo zarámovaný nad pracovním stolem.

Zákazníci jej obdrží s každou objednávkou od Medu z Pošumaví nadílkou. Vánoční dárek jako projev díků, úcty a věrnosti. Velmi si ceníme přízně a projevených uznání a přejeme do dalšího roku pevné zdraví, štěstí a celkovou životní pohodu.

Užívejte adventní čas v lásce, pohodě a lehkosti.